Dzień Kobiet 8 marca 2019

8 marca świętowaliśmy w Grodziskim Stowarzyszeniu „13”Kobiety dostały kwiaty, a Mężczyźni czekoladę :):) Z Jurkiem Patoka wykwalifikowanym psychologiem spędziliśmy piątkowy wieczór żartując, jak można sprawić , żeby Kobiety zawsze były szczęśliwe. Przy słodkim poczęstunku humory Nam dopisywały. Pozdrawiamy wszystkie Kobiety z Grodziska Maz. Życzymy dużo uśmiechu na co dzień i Radości w sercu :):)

Nasi członkowie z sekcji Tenisa stołowego !!!

Tenis stołowy jest z Nami zawsze !! Trenujemy, startujemy w Turniejach w Polsce, jak i w Stowarzyszeniach na Mazowszu. Część wygrywa, część dopiero się uczy. Mamy grupę bardziej zaawansowaną i początkującą. Pucharów wciąż przybywa !!

Warsztaty plastyczne co niedziela

Co niedziela Warsztaty artystyczne prowadzone przez Kasię, Andrzeja i wszystkich, którzy mają czas , pomysły i wyobraźnię, Tworzą i pogawędzą od godz. 16:00 do 21:00. Wstęp wolny 😉 zapraszamy !!

25 stycznia 2019 Nadzwyczajne Walne zebranie

Nadzwyczajne walne zebranie odbyło się 25 stycznia 2019. Został wybrany nowy skład Zarządu grodziskiego Stow.”13″. Skład Zarządu : Prezes Przemysław Stelmaszczyk, I v-ce Prezes Leszek Lewandowski, II v-ce Prezes Agnieszka Zywar, Sekretarz Małgorzata Kalinowska, skarbnik Anna Nosal. Komisja rewizyjna: Wiesław Dzikowski, Krystyna Krzewicka, Janina Kopeć. Ustanowione zostały Uchwały i omówiony program działań na przyszłość. Oficjalnie ogłoszona nowa siedziba Stowarzyszenia „13” ul.Spółdzielcza 9 Grodzisk Maz.

15 stycznia 2018 Wojtek Prezes Stow. „13” odszedł


W dniu 15 stycznia 2019 po wieloletniej walce z chorobą odszedł od Nas Prezes Stowarzyszenia „13” Wojciech Jankowski …
Z przykrością powiadamiamy wszystkich 
Członków Grodziskiego Stow. „13” 
i Znajomych o Mszy żałobnej w Kościele 
Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Grodzisku Maz. 
przy ul.Piaskowej 18 stycznia 2019 o godz. 13:00.
Ciało zostanie pochowane na Starym Cmentarzu w Grodzisku Maz.
Serdeczne wyrazy szacunku składamy Rodzinie.
Wojtek był oddany działaniom społecznym, gotowy w każdej chwili do pomocy Innym. To On był wytrwały, żeby powstało Stowarzyszenie.
Założył je przy wsparciu najbliższych i pilotował każdą sprawę. Cześć Mu za wszystko, co robił…
Niech spoczywa w spokoju…
Przyjaciele

Na Hali sportowej ul.Westfala 3a Grodzisk Maz.

W ramach zajęć sportowych, dzięki wsparciu OSIR Grodzisk Maz. i dobrej współpracy z obsługą Hali na Westfala gramy, trenujemy, czynnie spędzamy wolny czas. Każdy może przyjść, potrenować tenis stołowy, pograć w piłkę halową, popatrzeć jak chłopaki biegają przez dwie godziny wieczorem (sobota albo niedziela)

06.01.2019 Turniej Tenisa Stołowego Środowisk Abstynenckich o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego, pod Patronatem Burmistrza Błonia

W styczniu odbył się Turniej tenisa stołowego w Błoniu, organizowany przez błońskie stowarzyszenie Eden. Z naszego stowarzyszenia brały udział trzy osoby: Przemek Stelmaszczyk, Kuba Stelmaszczyk i Małgorzata Kalinowska (zajęła 4 m-ce wśród Kobiet)

Do turnieju zgłosiło się ponad 70 osób z różnych Stowarzyszeń. Przedstawiciele Błonia gratulowali inicjatywy sportowej, ducha walki. Otrzymaliśmy dyplomy i kalendarze z krajobrazem dzikiej błońskiej natury.